Zirzop
http://zirzop.anatolianrock.com
zirzop
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Bize Ulaşın
 
 

onex

Tolga Ümre (Bass)

29 Nisan 1989’da Eskişehir’de doğuruldum..Gitara olan eğilimim,küçük yaşlarda gördüğüm sokak müziği yapan ağabeylerle başladı ve 1999 yılında ilk gitarımı aldım elime..Yaklaşık 5 sene klasik müzik eğitimi aldım..Daha sonra rock gruplarında elektro gitar(ritm) çalmaya başladım,bir süre sonra grupta benim yaptığım görevin eline pena alan herkesin yapmaya başladığını fark ettim ve sıkılmaya başladım,daha sonra Aytaç Bilge(gitar-vokal)’nin bana tavsiyesi üzerine Zirzop’ta bas gitar çalmaya başladım..6 aydır bu grupta bas gitarist olarak yer alıyorum(kaç 6 ay;peheee)..
yakko

Yiğit Şen (Davul)

05.05.1986 da Eskişehir'de 1400 gr kıyma olarak meydana geldim.Şu an Anadolu Ünv. AÖF. İşletme Bölümü öğrencisiyim.6-7 sene tiyatro ile amatör olarak uğraştım ama gönlüm profesyoneldi.Müziğe olan merakımdan öte davula olan merakım küçüklüğümden beri vardı fakat denemesi lise yıllarımda nasip oldu.Liseden arkadaşım Aytaç ile prova stüdyolarına gidip kendimizi eğlendirirken kendimizi başka gruplarda çalma ve sonrasında kendi grubumuzu kurma serüveninde bulduk.AXY isimli amatör bi grupla bir süre birşeyler yapıp kendimizi geliştirdikten sonra Zirzop isimli kendi grubumuzu kurduk.Bassçı denemeleri ve arayışları sonrasında Zirzop'u Tolga ile tamamladık.
Geleceğe yönelik planlarım arasında okulumu bitirmek,okul bittikten sonra ne yapacağımı bilememekle beraber,Zirzop'la birlikte iyi işler yapmak var.
Dinlediğim,sevdiğim grup ve müzisyenler;
şebnem ferah-barış manço-özlem tekin-pamela-teoman-deli gömleği-direc-t-kurban-duman-athena-mavi sakal-rashit-bulutsuzluk özlemi-moğollar-celine dion-greenday-blink 182-nirvana-the offspring-foo figthers-red hot chili peppers-muse-pearl jam-pixies-limp bizkit-korn-metallica...(ayrıca ankaralı namık'a özel bir hayranlığım vardır => )

Saygılar,sevgiler,mum kokulu öpücükler...jailjam

Aytaç Bilge (Vokal - Gitar)

1986 da geldi.Hala gitmedi.